Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ automatic sauce pouch packing machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Μίνι μηχανή συσκευασίας σάλτσας τύπων τσαντών μηχανών συσκευασίας Doypack ενιαίων σταθμών
| Τύπος: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, σακούλα |
| Ικανότητα παραγωγής: | 30bag/min |
Πολυσταθμικό οριζόντιο συσκευαστήριο προπαρασκευασμένης σακούλας για σάλτσα μουστάρδας
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή συσκευασίας σχήματος σακούλας οριζόντιες προκατασκευασμένες τσάντες πολυλειτουργική συσκευασία
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή συσκευασίας σακούλας με σχήμα ζελέ χυμό στοματικό υγρό πολυλειτουργική συσκευασία
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Σκόνη 304 μηχανών πλήρωσης 1KW Doypack υλικό ανοξείδωτου
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Τσάντες, σακούλα, σακούλες |
| Τάση: | 220V, 50/60HZ, 1KW |
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack με τον ανελκυστήρα κύπελλων κατάλληλο για τη χειρωνακτική κοπή
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Διπλή τσάντα μηχανών σακουλών σίτισης οριζόντια υγρή μηχανή συσκευασίας
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| τάση: | 220V/380V |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
Οριζόντια συσκευαστήρια σε σχήμα σακούλας σακούλας υγρό πολυσταθμικό συσκευαστήριο
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Τετρακεφαλική Μηχανή Κάλυψης Πορτοφόλις με Σφουγγαρίστρα ∙ Υψηλή Ταχύτητα και Ακριβότητα: Υπερφορτίστε την παραγωγική σας ικανότητα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική εξαγωγή ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Τύλινη ταινία πάστα υγρό γαλακτοκομικό ποτό χυμό σάλτσα γάλα μέλι σάλτσα τσίλι συσκευασία ελαιόλαδου
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημική ουσία, προϊόντα, ιατρικά, μηχανήματα & Υλικό |

