Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ bag type mini doypack packaging machine ] αγώνας 67 προϊόντα.
Μίνι σακούλα Doypack σκονών Masala μηχανών συσκευασίας σκονών τσίλι
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συσκευασίας σκονών |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημικός, ιατρικά, ποτό, προϊόντα |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας σπόρων ηλίανθων μηχανών συσκευασίας κόκκων
| Τάση: | 220V, 50/60HZ, 1KW |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
| Όρος: | νέος |
Αυτόματη μηχανή σίτισης τσαντών μηχανών συσκευασίας κόκκων ενιαίων σταθμών
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, σνακ, ξηροί καρποί, σκόνες, κόκκοι, τσάι, καφές κ.λπ. |
Αυτόματη κενή μηχανή για την κενή συντήρηση τσαντών συσκευασίας
| Τύπος: | Μηχανή κενής συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή κενής συσκευασίας σακουλών Premade |
| Τάση: | 220V 380V 50/60HZ |
Μηχανή συσκευασίας ρυζιού ενιαίων σταθμών τέσσερα επικεφαλής γραμμική κλίμακα
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Αυτόματη μηχανή συσκευασίας σκονών Masala υψηλής ταχύτητας με τον ενιαίο σταθμό
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή σίτισης τσαντών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημικός, ιατρικά, ποτό, προϊόντα |
Τρόφιμα Σνακ Καφέ Καραμέλες Μπισκότα Πακέτα Προϊόντα Μηχανή συσκευασίας
| Τύπος: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Λειτουργία: | ΠΛΗΡΩΣΗ, μαρκάρισμα, σφράγιση |
| Τετάρτη: | 220V, 50/60HZ, 1KW |
Χαμηλού κόστους συσκευασίας μηχανών μικρός εξοπλισμός συσκευασίας εργοστασίων αυτόματος
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Καρύδια Φιστίκια Γάτες Τρόφιμα Σκύλοι Τρόφιμα Ξηρά φρούτα Καφέ κόκκοι Καραμέλες Σοκολάτα συσκευαστή
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Βάρος (kg): | 1300 |
Εισαγωγή στο Μηχανισμό συσκευασίας σακουλών με ένα σταθμό για γάτες
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Βάρος (kg): | 1300 |

