Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ food stand up pouch packaging ] αγώνας 177 προϊόντα.
Ολοκληρωμένη μηχανή αυτόματης ηλεκτρικής πλήρωσης και σφράγισης περιστροφικού τραπεζιού, εύκολη στη λειτουργία, για υγρά τρόφιμα και χάρτινες σακούλες με στόμιο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική εξαγωγή ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Αυτόματη στάση μηχανών συσκευασίας κόκκων κάθετη επάνω στην τσάντα φερμουάρ σακουλών
| Τύπος: | Κάθετη μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τάση: | 220V 50/60Hz |
| Ικανότητα παραγωγής: | 50bag/min, 30bag/min |
Αυτόματη τσάντα που ταΐζει την υγρή στάση μηχανών συσκευασίας επάνω στη σάλτσα χυμού σακουλών σωλήνων σακουλών
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | υγρή μηχανή συσκευασίας |
| Τάση: | 220V/380V |
Πολυ εξοπλισμός συσκευασίας σακουλών Premade μηχανών συσκευασίας καφέ σταθμών
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συσκευασίας σκονών καφέ |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, Ιατρικά, Χημικά, Εμπορεύματα, Μηχανήματα & Υλικό |
Κενή συσκευασίας μηχανών μηχανή συσκευασίας προϊόντων σακουλών συσκευάζοντας
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO,CE |
| Εφαρμόσιμο προϊόν: | Καρύδια, τα δυτικά ανακάρδια, καραμέλες, φυστίκια, φασόλια καφέ, τσάι, μπισκότα, Popcorn, πρόχειρα φ |
Οριζόντια υψηλή ταχύτητα μηχανών συσκευασίας Doypack σακουλών Premade αυτόματη
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
Κάθετη στάση μηχανών συσκευασίας σακουλών τσαντών σφραγίδων τετραγώνων επάνω σε 220V 50Hz
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας σακουλών |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας: | Διαφανής ενιαία ταινία, σύνθετη ταινία, πλαστική ταινία αργιλίου, ταινία φύλλων αλουμινίου αργιλίου, |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, προϊόντα, σκόνη & αλεύρι |
1kg 2kg 5kg Εύκολο στη λειτουργία απορρυπαντικό τροφίμων πλυντήριο σκόνης σακούλα τσάντα ταινία κάνοντας πλήρως αυτόματη συσκευασία μηχανή
| Τύπος: | Πολυσύνθετη κάθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Τσάντες, σακούλα |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημική ουσία, προϊόντα, ιατρικά, μηχανήματα & Υλικό |
Τσάντα σακουλών μαξιλαριών μηχανών συσκευασίας σκονών Masala που κατασκευάζει τη μηχανή συσκευασίας
| Τύπος: | Κάθετη μηχανή συσκευασίας σκονών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή, δοχείο πίεσης, αντλία, PLC, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων |
Τροφίμων κόκκων μίνι Doypack συσκευασίας μηχανών συσκευασία σάλτσας σκονών υγρή
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Μετά από την εξουσιοδότηση Service1: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Service2: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |

