Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic liquid packing machine ] αγώνας 58 προϊόντα.
Αυτόματος μετρώντας εξοπλισμού υγρός συσκευασίας χυμός γάλακτος αντλιών μηχανών υγρός
| Τύπος: | Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | υγρή αντλία |
| Γεμίζοντας σειρά: | 10g-1kg |
Αυτόματη υγρή μηχανή πλήρωσης μηχανών πλήρωσης ποτών χυμού
| Τύπος: | Μηχανή πλήρωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή πλήρωσης υγρών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Πρόχειρο φαγητό 220V 380V 50HZ 60HZ μηχανών συσκευασίας σακουλών κόκκων τροφίμων ZCHONE Pet
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας απορριμάτων γατών της Pet |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
| Εφαρμογή: | Τα απορρίματα γατών, τρόφιμα γατών, τρόφιμα σκυλιών, ψάρια ταΐζουν και άλλο μόριο πειράζει |
Εξοπλισμός πλήρωσης πετρελαίου γραμμών παραγωγής μηχανών πλήρωσης ελαιολάδου πλήρως αυτόματος
| Τύπος: | Μηχανή πλήρωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή πλήρωσης υγρών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Πλήρως αυτόματη μηχανή κλειδώματος κεφαλής κοχλίου μηχανών πλήρωσης και κάλυψης
| Τύπος: | Μηχανή πλήρωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή πλήρωσης υγρών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Στάση σκονών του ISO επάνω στη μηχανή σακουλών, υγρή μηχανή συσκευασίας σακουλών σκονών κόκκων 2.5KW
| Τύπος: | Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, ποτό, προϊόντα, μηχανήματα & υλικό |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, καταστήματα εργοστασίων τροφίμων |
Πλήρως αυτόματη συσκευασία κάθετης συσκευασίας με έλεγχο PLC για τη συμπλήρωση υγρού τροφίμων, την επισήμανση και την κατασκευή πολλαπλών λειτουργιών σακούλας ταινίας κυλίνδρων
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημική ουσία, προϊόντα, ιατρικά, μηχανήματα & Υλικό |
Οριζόντιες σακούλες Premade μηχανών συσκευασίας Doypack πλήρως αυτόματες που ταΐζουν τη μηχανή
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | L1900*W1500*H1600 |
| Τύπος συσκευσίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, σακούλα |
Μηχανή διπλής κεφαλής πλήρως αυτόματης τύπου νυσέλας γεμίσματος Σφραγίσματος και επισήμανσης πλαστικών σακουλών υγρών πάστες εύκολη στη λειτουργία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική εξαγωγή ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Γεμισμένη τυρί μηχανή κάλυψης βιδών ελιών αυτόματη για τα βάζα γυαλιού
| Εφαρμόσιμη διάμετρος ΚΑΠ: | 30200mm (διευθετήσιμος) |
|---|---|
| εφαρμόσιμο ύψος μπουκαλιών: | 50400mm (διευθετήσιμος) |
| Τρόπος κάλυψης: | Έλεγχος σερβο μηχανών |

