Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ juice stand up pouch packaging machine ] αγώνας 41 προϊόντα.
Στάση επάνω στο ποτό χυμού κέτσαπ σακουλών σωλήνων μηχανών συσκευασίας σακουλών
| Ονομασία προϊόντος: | Υγρή μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | FOSHAN ΚΊΝΑ |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, ποτό, υγρό & χυμός |
Στάση επάνω στην καραμέλα τσαγιού τροφίμων μηχανών συσκευασίας σακουλών με το φερμουάρ ακροφυσίων αναρρόφησης
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Όρθια μηχανή συσκευασίας ενιαίος-σταθμών σακουλών |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, ποτό, υγρό & χυμός |
Στάση επάνω αυτόματο σε πολυσύνθετο μηχανών συσκευασίας Doypack σακουλών οριζόντιο
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μηχανή συσκευασίας σακούλας με σχήμα ζελέ χυμό στοματικό υγρό πολυλειτουργική συσκευασία
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Αυτόματη υγρή μηχανή συσκευασίας σακουλών χυμού γάλακτος μηχανών συσκευασίας
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Υδραυλικά |
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Αυτόματη Μηχανή Συσκευασίας Υγρών Χυμών Εύκολη Λειτουργία για τη Βιομηχανία Ποτών Πολυλειτουργική Συσκευή για Συσκευασία σε Όρθια Σακουλάκια
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Περιστροφική μηχανή συσκευασίας |
| Λειτουργία: | Γέμισμα, Επισήμανση, Σφράγιση |
Αυτόματη τσάντα που ταΐζει την υγρή στάση μηχανών συσκευασίας επάνω στη σάλτσα χυμού σακουλών σωλήνων σακουλών
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | υγρή μηχανή συσκευασίας |
| Τάση: | 220V/380V |
Premade πολυ σταθμός μηχανών συσκευασίας σακουλών σακουλών περιστροφικός ανθεκτικός
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Τσάντες, σακούλα, ταινία |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, ιατρικός, χημικά, ποτό, προϊόντα |
Μίνι μηχανή συσκευασίας κλειδαριών φερμουάρ τσαντών Premade μηχανών συσκευασίας Doypack
| Τύπος: | Τύπος: Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 880 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα |
Μηχανή συσκευασίας τροφίμων υγρού γάλακτος σάλτσα χυμό από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | υγρή μηχανή συσκευασίας |
| Τετάρτη: | 220V/380V |

