Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ pouches packing machine ] αγώνας 257 προϊόντα.
Επίπεδη μηχανή συσκευασίας σακουλών σακουλών Premade 6-18bag/Min πολυσύνθετη
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Πάγωμα τροφίμων σκυλιών τροφίμων γατών τροφίμων της Pet μηχανών συσκευασίας Doypack κόκκων - ξηρά ορτύκια ξηρά
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Οριζόντια υψηλή ταχύτητα μηχανών συσκευασίας Doypack σακουλών Premade αυτόματη
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
Το πετρέλαιο μηχανών συσκευασίας χυμού από πορτοκάλι τοποθετεί την κάθετη μηχανή συσκευασίας χυμού φρούτων γάλακτος σε σάκκο
| Τύπος: | Υγρή κάθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνας |
| Εφαρμογή: | Σάλτσα, καρυκεύοντας έλαιο, έλαιο τσίλι, έλαιο σουσαμιού, έλαιο φυστικιών, έλαιο σαλάτας, καυτή βάση |
Προκατασκευασμένοι κόκκοι σπόρων πεπονιών μηχανών συσκευασίας τσαντών τσαγιού σακουλών
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματη μηχανή συσκευασίας |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, προϊόντα |
Μίνι σακούλα Doypack σκονών Masala μηχανών συσκευασίας σκονών τσίλι
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συσκευασίας σκονών |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημικός, ιατρικά, ποτό, προϊόντα |
Σακούλα Premade για να τοποθετήσει την υγρή μηχανή συσκευασίας με την υγρή αντλία κολλών αντλιών σε σάκκο
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Multi-station υγρή μηχανή συσκευασίας |
| Τάση: | 220V/380V |
Πλήρως αυτόματη πολυλειτουργική μηχανή συσκευασίας με τροφοδοσία σακούλας
| Type: | Stand up pouch packing machine |
|---|---|
| Application: | Food, Beverage, Commodity, Machinery & Hardware |
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Factory, Food Shop, Energy & Mining, Food & Beverage Shops, Other, Advertising Company |
Αυτόματη υγρή μηχανή συσκευασίας σακουλών χυμού γάλακτος μηχανών συσκευασίας
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Υδραυλικά |
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Μηχανή συσκευασίας σκόνης μασαλά κατακόρυφη συσκευασία FFS Snack Roll Film Bag Τροφοδοτική μηχανή
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας σκόνης |
|---|---|
| Τάση: | 220V 380V 50/60HZ |
| Εφαρμογή: | Αλεύρι, αλεύρι σόγιας, αλεύρι καλαμποκιού, άμυλο, κολλώδες αλεύρι ρυζιού, σκόνη σόδας, γάλα σε σκόνη |

