Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ vertical pouches packing machine ] αγώνας 76 προϊόντα.
Αυτόματη μετρώντας εξοπλισμού συσκευασίας συσκευή φλυτζανιών μηχανών ογκομετρική
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής ξύλινη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Μηχανή συσκευασίας τροφίμων Μηχανή συσκευασίας αποξηραμένων φρούτων
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, σνακ, ξηροί καρποί, σκόνες, κόκκοι, τσάι, καφές κ.λπ. |
Αυτόματη κάθετη κατασκευή τσαντών ταινιών ρόλων και μηχανή συσκευασίας για τη σκόνη καφέ
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή κάθετης συσκευασίας καφέ |
| Τετάρτη: | 220V/380V |
1kg 2kg 5kg Εύκολο στη λειτουργία απορρυπαντικό τροφίμων πλυντήριο σκόνης σακούλα τσάντα ταινία κάνοντας πλήρως αυτόματη συσκευασία μηχανή
| Τύπος: | Πολυσύνθετη κάθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Τσάντες, σακούλα |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημική ουσία, προϊόντα, ιατρικά, μηχανήματα & Υλικό |
Ολοκληρωμένη μηχανή αυτόματης ηλεκτρικής πλήρωσης και σφράγισης περιστροφικού τραπεζιού, εύκολη στη λειτουργία, για υγρά τρόφιμα και χάρτινες σακούλες με στόμιο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική εξαγωγή ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμη ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Πολυλειτουργική Πλήρως Αυτόματη Μηχανή Συσκευασίας Τροφίμων για Ξηρούς Καρπούς, Πατατάκια, Μπισκότα, Καραμέλες, Φιστίκια, Φασόλια και Ρύζι
| Τύπος: | Αυτόματη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών σταθμών κόκκων τροφίμων |
| Διάσταση (l*w*h): | L1900*W1400*H1450 |
Αυτόματη κενή μηχανή για την κενή συντήρηση τσαντών συσκευασίας
| Τύπος: | Μηχανή κενής συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή κενής συσκευασίας σακουλών Premade |
| Τάση: | 220V 380V 50/60HZ |
Μηχανή σίτισης τσαντών οκτώ σταθμών με την ημι αυτόματη χειρωνακτική σίτιση ανελκυστήρων κύπελλων
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Τετράπλευρη Σφραγισμένη Συσκευασία, Συσκευασία με Σφράγιση Πλάτης, Μαξιλαροειδής Συσκευασία, Μηχανή Κάθετης Συσκευασίας Σκόνης
| Τύπος: | Πολυσύνθετη κάθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Τσάντες, σακούλα |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημική ουσία, προϊόντα, ιατρικά, μηχανήματα & Υλικό |
Μηχανή συσκευασίας πάγου Συστήματα ζύγισης στερεών κόκκων Ρολ ταινίες σακούλας Βερτικάλες συσκευασίες
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημική ουσία, προϊόντα, ιατρικά, μηχανήματα & Υλικό |

