Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
Αυτόματα εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας που μετρούν τον πολυ επικεφαλής κόκκο κλίμακας εξοπλισμού
| Όνομα προϊόντων: | Πολυ-επικεφαλής κλίμακα συνδυασμού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Κατάλληλος για τα ζυγίζοντας μόρια και τα στερεά υλικά |
| Ζυγίζοντας σειρά: | 10-1000 γραμμάρια |
Υλικό πληρώσεως τρυπανιών ανοξείδωτου SUS304 για τη μηχανή συσκευασίας σκονών
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος: | 20 κλ |
| Τύπος συσκευσίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, ταινία, σακούλα |
Ηλεκτρική αυτοματοποιημένη συσκευή παλλέτισης για συσκευασίες τροφίμων και χαρτιού με ενσωματωμένη ανίχνευση συγκρούσεων
| Όνομα προϊόντος: | palletizer |
|---|---|
| Βάρος της μονάδας: | 20 κιλά |
| Εύρος λειτουργίας: | 1525mm |
Αυτοματοποιημένη Μηχανή Παλετοποίησης για Συσκευασία Προϊόντων, με Στοίβαξη Βάσει Αναρρόφησης και Ενσωματωμένη Ανίχνευση Σύγκρουσης
| Όνομα προϊόντος: | palletizer |
|---|---|
| Βάρος της μονάδας: | 20 κιλά |
| Εύρος λειτουργίας: | 1525mm |
1kg Συσκευές συσκευαστών αντλία υγρών για ποτό χυμό πάστα
| Τύπος: | Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υγρή αντλία |
| Πεδίο πλήρωσης: | 10g-1kg |
Η οριζόντια ζώνη μεταφορέων κινήσεων Fastback ξανατυλίγει για τη μηχανή συσκευασίας
| Όνομα προϊόντων: | Εξοπλισμός μεταφορέων |
|---|---|
| Στοιχείο: | Ξανατυλίξτε το μεταφορέα |
| ικανότητα μετάδοσης: | 10tons/hour |

