Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ pouches packing machine ] αγώνας 257 προϊόντα.
Κρεμώντας σκόνη 3.7KW τσαγιού καφέ σακουλών μηχανών συσκευασίας καφέ αυτιών
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Εσωτερικό πλάτος ταινιών: | 180 χιλ. (75*90mm) |
| Εξωτερικό πλάτος ταινιών: | 200 χιλ. (100*125mm) |
Πολυ εξοπλισμός συσκευασίας σακουλών Premade μηχανών συσκευασίας καφέ σταθμών
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συσκευασίας σκονών καφέ |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, Ιατρικά, Χημικά, Εμπορεύματα, Μηχανήματα & Υλικό |
Αυτόματη μηχανή σίτισης τσαντών μηχανών συσκευασίας κόκκων ενιαίων σταθμών
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, σνακ, ξηροί καρποί, σκόνες, κόκκοι, τσάι, καφές κ.λπ. |
Turmeric μηχανών συσκευασίας σακουλών σκονών μηχανών συσκευασίας σκονών τσίλι καρύκευμα
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή σίτισης τσαντών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, χημικός, ιατρικά, ποτό, προϊόντα |
Τσάντα σακουλών μαξιλαριών μηχανών συσκευασίας σκονών Masala που κατασκευάζει τη μηχανή συσκευασίας
| Τύπος: | Κάθετη μηχανή συσκευασίας σκονών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή, δοχείο πίεσης, αντλία, PLC, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων |
Κενή συσκευασίας μηχανών μηχανή συσκευασίας προϊόντων σακουλών συσκευάζοντας
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO,CE |
| Εφαρμόσιμο προϊόν: | Καρύδια, τα δυτικά ανακάρδια, καραμέλες, φυστίκια, φασόλια καφέ, τσάι, μπισκότα, Popcorn, πρόχειρα φ |
γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή αυτόματων κόκκων μηχανών συσκευασίας ρυζιού 1kg 5kg τσαντών προϊόντων
| Τύπος: | Τύπος: Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 880 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα |
Ρυζιού καρυδιών κόκκινος φασολιών σιταριού κόκκων συσκευασίας εξοπλισμός συσκευασίας μηχανών πολυσύνθετος
| Type: | Type: Multi-Function Packaging Machine |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 880 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, καταστήματα ενδυμάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα |
Πολυλειτουργικό μηχάνημα συσκευασίας υγρών Εξοπλισμός συσκευασίας κρέμα γάλακτος σάλτσας κέτσαπ
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
Ενυδατώνοντας τσάντα εγγράφου φίλτρων μηχανών συσκευασίας καφέ που συσκευάζει 60 σακούλες ανά λεπτό
| Τύπος: | μηχανή συσκευασίας τσαντών καφέ |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 650 |
| Τετάρτη: | 220V Μία φάση 50/60Hz |

