Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ pouches packing machine ] αγώνας 257 προϊόντα.
Αυτόματη κάθετη στερεά ζάχαρη αλατισμένο Doypack καρυδιών μηχανών συσκευασίας
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 50bag/min, 30bag/min |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Service1: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
Αυτόματος μετρώντας εξοπλισμού υγρός συσκευασίας χυμός γάλακτος αντλιών μηχανών υγρός
| Τύπος: | Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | υγρή αντλία |
| Γεμίζοντας σειρά: | 10g-1kg |
Αυτόματη μετρώντας εξοπλισμού συσκευασίας συσκευή φλυτζανιών μηχανών ογκομετρική
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής ξύλινη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Υγρό υγρό πλυντηρίων χυμού αντλιών μηχανών συσκευασίας Doypack
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Λειτουργία: | ΠΛΗΡΩΣΗ, μαρκάρισμα, σφράγιση |
Πολυλειτουργία Μίνι συσκευαστή συσκευασίας Doypack αυτόματη συσκευασία σκόνης
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, προϊόντα |
Μηχανή συσκευασίας τροφίμων Μηχανή συσκευασίας αποξηραμένων φρούτων
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, σνακ, ξηροί καρποί, σκόνες, κόκκοι, τσάι, καφές κ.λπ. |
220V αλευριού συσκευασίας μετρώντας μηχανή βιδών τροφοδοτών τσαντών ενιαίων σταθμών μηχανών αυτόματη
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Βάρος (κλ): | 1300 |
Αυτόματη περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας για τη συσκευασία του Αμπερντήν ψαριών τροφίμων
| Τύπος: | Κενή μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | L2100*W1400*H1700 |
| Τάση: | 220V 380V 50/60HZ |
Αυτόματη πολυσύνθετη συσκευασία γραμμών συνελεύσεων μηχανών συσκευασίας ροής
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας μαξιλαριών |
|---|---|
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 40 - 230 τσάντες/λεπτό |
| Διάσταση (L*W*H): | (L) 4020 770X (W) (Χ) 1450mm |
Μηχανή συσκευασίας μεμονωμένων φάσεων Mini Doypack
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας Mini Doypack |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

