Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ pouches packing machine ] αγώνας 257 προϊόντα.
Tea Bag Packaging Machine, Pyramid/Rectangular Tea Bag Non-Woven Nylon Fabric
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 50bag/min, 30bag/min, 60bag/min |
| Διάσταση (l*w*h): | 1270 * 860* 1840mm |
Μηχανή Συσκευασίας Πατατών Τσιπς για Συσκευασίες με Άζωτο, Αποτελεσματικές στο Κενό, Πολυλειτουργικές Προκατασκευασμένες Συσκευασίες για Φουσκωτά Τρόφιμα
| Τύπος: | Αυτόματη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών σταθμών κόκκων τροφίμων |
| Διάσταση (l*w*h): | L1900*W1400*H1450 |
Eight-Station Beef Jerky Packaging Machine, 304 Stainless Steel, Food-Grade, Safe and Hygienic
| Τύπος: | Αυτόματη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών σταθμών κόκκων τροφίμων |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ): | L1900*W1400*H1450 |
Μηχανή συσκευασίας βρώμης Τροφίμων Σπόρων Σωματιδίων Αυτόματη ζύγιση Προετοιμασμένη σακούλα Πολυλειτουργική συσκευασία
| Τύπος: | Αυτόματη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών σταθμών κόκκων τροφίμων |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ): | L1900*W1400*H1450 |
Ευφυής μικρή μηχανή συσκευασίας τσαντών υγρή με την αντλία πολυσύνθετη
| Τύπος: | Πολυσύνθετη μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική μηχανή συσκευασίας |
| Λειτουργία: | ΠΛΗΡΩΣΗ, μαρκάρισμα, σφράγιση |
30 τσάντα/γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή ελάχιστου αυτόματου υγρού πλήρωσης χυμού μηχανών σαφούς ύφανσης
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Τσάντες, σακούλα, σακούλες |
| Τάση: | 220V, 50/60HZ, 1KW |
Οριζόντια συσκευασία της Maggi νουντλς μηχανών περικαλυμμάτων ροής 50HZ 60HZ
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας πολλαπλών λειτουργιών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συσκευασίας αρότρων |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
Οι σακούλες σωλήνων τσαντών Premade στέκονται επάνω τα υγρά ποτά γάλακτος χυμού σακουλών
| Όνομα προϊόντων: | Σακούλα σωλήνων |
|---|---|
| Διαταγή συνήθειας: | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Υγρή συσκευάζοντας στάση ζελατίνας γάλακτος χυμού τσαντών σωλήνων Premade επάνω στη σακούλα
| Όνομα προϊόντων: | Στάση επάνω στη σακούλα |
|---|---|
| Διαταγή συνήθειας: | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Σκόνη 304 μηχανών πλήρωσης 1KW Doypack υλικό ανοξείδωτου
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Τσάντες, σακούλα, σακούλες |
| Τάση: | 220V, 50/60HZ, 1KW |

