Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Μηχανή συσκευασίας κόκκων
-
υγρή μηχανή συσκευασίας
-
μηχανή συσκευασίας σκονών
-
Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Μηχανή συσκευασίας τσαντών τσαγιού
-
μηχανή συσκευασίας καφέ
-
κάθετη μηχανή συσκευασίας
-
Μηχανή συσκευασίας ροής
-
Στάση επάνω στη μηχανή συσκευασίας σακουλών
-
Περιστροφική μηχανή κενής συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης
-
Οριζόντια μηχανή συσκευασίας Doypack
-
Τσάντα Premade
-
Εξαρτήματα μηχανών συσκευασίας
-
Μηχανή πλήρωσης και κάλυψης
λέξεις-κλειδιά [ pouches packing machine ] αγώνας 257 προϊόντα.
1KW το φερμουάρ μηχανών συσκευασίας κόκκων προκατασκεύασε την τσάντα σακουλών στάσεων επάνω αυτόματη
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Τσάντες, σακούλα, σακούλες |
| Τάση: | 220V, 50/60HZ, 1KW |
Μηχανή συσκευασίας σχήματος σακούλας οριζόντιες προκατασκευασμένες τσάντες πολυλειτουργική συσκευασία
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Μίνι μηχανή συσκευασίας σάλτσας τύπων τσαντών μηχανών συσκευασίας Doypack ενιαίων σταθμών
| Τύπος: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Όρθια σακούλα, τσάντες, σακούλα |
| Ικανότητα παραγωγής: | 30bag/min |
2Μηχανή συσκευασίας σνακ τροφίμων.5KW Τσιπ πατάτας μπισκότα γλυκά καρύδια φυστικά
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας απορριμάτων γατών της Pet |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
| Εφαρμογή: | Σκουπίδια για γάτες, τροφή για γάτες, τροφή για σκύλους, τροφή για ψάρια και άλλες σωματιδιακές ουσί |
Μηχανή κενής συσκευασίας κρέατος μεγάλων κλιμάκων για το λαιμό παπιών ποδιών παπιών ποδιών κοτόπουλου
| Τύπος: | Κενή μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Μάρκα: | ZCHONE PACK |
| Διάσταση (L*W*H): | L2100*W1400*H1700 |
Αυτόματα περιστροφικά κενής συσκευασίας τρόφιμα επιτραπέζιων κορυφών μηχανών πολλών χρήσεων
| Τύπος: | Κενή μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Μάρκα: | ZCHONE PACK |
| Διάσταση (L*W*H): | L2100*W1400*H1700 |
Cat Food Mini Doypack Packaging Machine Automatic Intelligent 1 Station
| Τύπος: | Μηχανή συσκευασίας Doypack |
|---|---|
| Τύπος συσκευσίας: | Τσάντες, σακούλα, σακούλες |
| Τάση: | 220V, 50/60HZ, 1KW |
Μηχανή συσκευασίας ενιαίων σταθμών με τη μετρώντας συσκευή βιδών σκονών
| Τύπος: | Πολλών χρήσεων μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μηχανή συσκευασίας Doypack |
| Εφαρμογή: | Τρόφιμα, προϊόντα |
Μηχανή συσκευασίας σακούλας με σχήμα ζελέ χυμό στοματικό υγρό πολυλειτουργική συσκευασία
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Πολυσταθμικό οριζόντιο συσκευαστήριο προπαρασκευασμένης σακούλας για σάλτσα μουστάρδας
| Τύπος: | Οριζόντια μηχανή συσκευασίας κόκκων |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |

